Merhaba! Artık yeni web sayfamız üzerinden sizlerle birlikteyiz. Şimdi yenilenmiş web sayfamızı keşfetmeniz için sabırsızlanıyoruz. Yeni web sayfamızda bölümümüzle ilgili birçok bilgiye ulaşabilir ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

SUIES’in yeni web sayfasında neler var? Bunları öğrenmek için sitemizdeki navigasyonu kullanabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş arama sistemiyle dilediğiniz konuları aratabilir ve web sayfamızdan ilgili* içeriklere ulaşabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden güncel etkinlikerimizi ‘Etkinlikler‘ başlığı altından görüntüleyebilir, inceleyebilir ve hatta online olarak katılım sağlayabilirsiniz. Bu sayede kolayca bölümümüzün tüm çalışmalarını da takip edeceksiniz.

Bununla birlikte yeni web sayfamız üzerinden bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilir ve sorularızını ‘İletişim‘ bölümünden bizlere aktarabilirsiniz. Sayfamız üzerinden güncel gelişmeleri takip etmek için ‘Haberler‘ başlığını kullanarak bölümümüz hakkında güncel gelişmelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca paylaştığımız bu güncel gelişmeleri yorum olarak değerlendirebilir ve sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz.

Ayrıca sayfamız için hazırlanan reklam videosunu izleyerek, sayfamız ile ilgili yolculuğa adım atabilirsiniz. Bu adımı heyecanla gerçekleştireceğinizi biliyoruz.

Sayfamızın oluşturulmasında ve yayınlanmasında baştan sona yenilikçi anlayışlarını kullanan DFCPA – BE‘ye çok teşekkür ediyoruz. Bu sayfa’nın yayınlanmasında ekibine ve çalışma anlayışına hayran kaldığımızı belirterek bu haberimizi burada sonlandırıyoruz.

Görüşmek üzere. 🙂